Bilgisayar Bilişim
/
OSMANGAZİ

BurHOST Internet Hizmetleri

BurHOST, Bursa’da Alan Adı Domain Tescil Kayıt, SSL Sertifikası, Web Hosting, Reseller, Kiralık Sunucu, Web Tasarım, Google SEO hizmeti sunar.

BurHOST Internet Hizmetleri firması, Bursa ilinde internet hizmetleri sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. 2009 yılında hizmet sunmaya başlayan BurHOST firmasının sunmuş olduğu hizmetler arasında başlıca Alan Adı Alan Adı Domain Tescil, SSL Sertifikası, Web Hosting, Reseller Hosting, WordPress Hosting, Windows .NET/ASP Hosting, Radyo Hosting, SEO Hosting, Kiralık Sunucu, SEO, Backlink Hizmeti, Toplu SMS yer almaktadır.

Domain Tescil & Kayıt

Günümüzde her işletmenin ihtiyaç duyduğu ve olmaz ise olmazları arasında yer web sitelerinin oluşturulabilmesi için öncelikle bir Domain (Alan Adı) gerekmektedir. Domain isimleri işletmelerin sunmuş oldukları hizmet, ürün ve benzeri detaylar ele alınarak, .com, .net, .org, .com.tr, .info, .tv ve benzer uzantılarda 1-10 yıl arasında kayıt edilmektedir. Domain Kayıt ve Tescil işlemleri bu hizmetleri sunan firmalar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Domain Name Tescil Kayıt işlemlerinizi sorunsuz olarak bir kaç dakika içersinde gerçekleştirebileceğiniz Bursa Domain Firması BurHOST, kolay kullanımlı kontrol paneli sayesinde Domain işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Bursa Domain Tescil & Kayıt işlemlerinizi kolayca kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz BurHOST Internet Hizmetleri kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş olan üye panelini işlemlerinizi zorlanmadan yapmanız için sürekli olarak geliştirmektedir. Domain işlemleriniz esnasında bilgi sahibi olmadığınız konularda Online Destek Sistemi sayesinde 7/24 sürekli olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Web Hosting

Tescil etmiş olduğunuz Domain isimlerinizin ve e-mail adresleriniz için başlıca ihtiyacınız olan Hosting hizmeti konusunda da daima yanınızda olan ve En İyi Hosting paketlerini sizler için hazırlayan BurHOST, hosting paketlerini barındırmış olduğu Hosting Sunucuları ve gerekli olan yazılım vb. gereksinimlerde en son yazılımları kullanmaktadır. Web sitelerinin hızlı açılması ve e-mail trafiğinizin anlık olarak gerçekleşebilmesi için hosting sunucularının bakımlarını belirli periyotlarda her hangi bir kesinti yaşatmadan gerçekleştiren firmamız Bursa Hosting Firmaları araştırmasında daima ilk tercih edilen hosting şirketidir.

Web Tasarım

Bursa Web Tasarım Firmaları hakkında ilk tercih edilen Web Tasarım firması BurHOST, Web Tasarım konusunda uzman ekibiyle size yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji ve artan internet kullanımıyla birlikte her geçen gün daha da fazla ilgi gören ve ihtiyaç duyulan web siteleri, firma ve işletmelerin müşterilerine ulaşması, ürün tanıtımı, sipariş ve satış gibi işlemlerini kolayca yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Wb siteleri firma çalışanı personelin iş yükünü almakla birlikte firma müşterilerinin de sipariş, satın alma, faturalandırma gibi işlemleri daha kısa sürede yapmasına yardımcı olmaktadır. Web Tasarım & Yazılım hizmeti öncesinde web sitenizde ne özellikler istediğiniz ve müşterilerinizin sitenizde gerçekleştirecekleri işlemleri kolay ve basit olarak yapabilmeleri konularında iyi bir ön çalışma yapılmalıdır. Gelişi güzel yapılacak olan web siteleri zamanla hem sizin hem de ziyaretçilerinizin web sitesindeki işlemlerinin yarım kalmasına sebep olacaktır. İşletmeniz için Profesyonel bir Kurumsal Web Sitesi ya da ürünlerinizin tanıtım ve satışını gerçekleştirebileceğiniz bir E-ticaret Sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız Bursa Web Tasarım Firmaları araştırmasında daima ilk göze çarpan BurHOST İnternet Hizmetleri ihtiyacınız olan Web Tasarım ve E-ticaret Sitesi yapımı konusunda size Profesyonel Uzman çalışma arkadaşlarıyla yardımcı olacaktır.

Google SEO

Türkiye‘nin en büyük illeri arasında yer alan ve her geçen gün nüfusu artan Bursa‘da artan Internet Hizmetleri ihtiyacı da büyük artış göstermektedir. Gerek küçük orta ölçekli işletmeler gerekse fabrika ve benzeri işletmelerin Domain, Hosting, Kiralık Sunucu, Web Tasarım, SEO Hizmeti gibi ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan BurHOST, Bursa‘da bir çok işletmeye çözüm ortaklığı yapmaktadır. Son yıllarda en fazla ihtiyaç duyulan SEO Hizmeti konusunda tecrübeli ve eğitimli SEO Uzmanları eşliğinde Bursa SEO Hizmeti hakkında bir çok firmaya danışmanlık hizmeti veren BurHOST Internet Hizmetleri firması SEO Hizmeti çalışmalarını detaylı raporlama sunarak gerçekleştirmektedir.

Google ve diğer arama motorlarının algortimalarındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek daima en kaliteli ve kalıcı SEO hizmetini sunan BurHOST, Google SEO konusunda tecrübeli ve bu konuda kendini sürekli olarak geliştiren SEO Uzmanı personeliyle web sitelerinizin arama motorlarındaki sıralamasını yükselterek üst sıralarda yer almanızı sağlamaktadır.

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Araba
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Cenlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Oteller
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
parking
Pool
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Sofa
Soft Drinks
Subway
take out
Taksi
Teslimat
Texi
TV
TV set
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven