Beyaz Eşya Servisleri
/
OSMANGAZİ

Bursa Beyaz Eşya Servisi – SM Teknik

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servisi SM Teknik; Bursa Beyaz Eşya Servisi dendiğinde Güvenilir Servis olarak Tamir hizmeti sunar.

Ev, İşyeri, Ofis ve tüm yaşam alanlarınızda kullandığınız çamaşır makinası, çamaşır kurutma makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, derin dondurucu, kombi, klima, fırın, ankastre ve bütün beyaz eşyalarınızın Servis, Tamir, Bakım, Onarım, Yedek Parça Değişimi hizmetini GARANTİLİ olarak gerçekleştirmektedir. Bursa Beyaz Eşya Tamircisi ve Tamiri konularında en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara alabileceğiniz Bursa Beyaz Eşya Servisi olan SM Teknik; arızalı, bozuk, sorunlu beyaz eşyalarınızı UZMAN teknik servis personeliyle tamir etmektedir.

Bursa Beyaz Eşya Servisi ve benzeri aramalarda internette ilk karşılaşacağınız Beyaz Eşya Servisi olarak faaliyetlerini sürdüren SM Teknik, Bursa‘da Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Gürsu, Mudanya ilçeleri ve mahallelerinde size en iyi hizmeti sunacak olan Bursa Beyaz Eşya Servisi Firmaları arasında en çok tercih ve tavsiye edilendir. Bursa ili ve bölgelerinde 30 yılı aşkın süredir Beyaz Eşya Tamiri ve Teknik Servis konularında Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Kurutma Makinası, Difriz, Klima, Kombi, Ankastre gibi elektrikli aletlerinizin zamanla oluşan arızaları ve kullanıcı hataları sonrasında daima size yardımcı olmayı ilke edinen firmamız, deneyimli ve uzman personeli eşliğinde arızalı ve sorunlu olan beyaz eşya cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerini profesyonel olarak gidermektedir.

Bursa Beyaz Eşya Tamiricisi ve Beyaz Eşta Ustası konularında ürünlerinizin tamir ve onarım işlemleri için Güvenilir Beyaz Eşya Servisi firmamızla iletişim bilgilerimiz yardımıyla iletişime geçebilirsiniz. Bursa Güvenilir Beyaz Eşya Servisleri arasında daima öne çıkan ve kaliteli hizmeti ile göz dolduran SM Teknik firmamız ürünlerinizin arıza ve tamir işlemlerini eğitimli teknik servis uzmanı personeli ile yapmaktadır.

Her marka ve model beyaz eşya ürünlerinizin arıza, bakım, onarım, yedek parça işleri için tercih edebileceğiniz Beyaz Eşya Servisi firmamız, sorunlu olan ürünlerinizin arızalarını gidererek ilk günkü gibi çalışır vaziyette size teslim etmektedir. Bursa‘nın tüm bölgelerinde gerçekleştirdiği hizmetlerde müşterilerinin istek ve önerilerini değerlendiren SM Teknik, sektördeki saygınlığını sürekli arttıran Bursa Beyaz Eşya Servisi işletmeleri arasında güvenilirliği ile öne çıkmaktadır. İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda en popüler kelimelerden olan Bursa Beyaz Eşya Servisleri ve Güvenilir Teknik Servis başlıklarında ilk sırada kendine yer edinen firmamız ile henüz tanışmadıysanız kaliteli hizmet ave müşteri memnuniyetini yaşamamışsınız demektir.

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servis

Bursa ili ve ilçelerinde sunduğu kaliteli hizmet, uygun fiyat politikası ile hizmet verdiği kişi ve kişiler tarafından tavsiye edilen Bursa Beyaz Eşya Teknik Servis işletmesi firmamıza günün her saatinde ulaşarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Her marka ve model beyaz eşyalarınızın tamir bakım onarım ve yedek parça değişimi işlemlerini sorunsuz 6 AY garantili olarak gerçekleştiren Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak yıllardır süre gelen Müşteri Memnuniyeti ilkemizden hiç bir zaman ödün vermedik, vermeyeceğiz, aksine memnuniyetlerinizi arttırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Bursa Beyaz Eşya Teknik Serivisi olarak özellikle Yedek Parça Değişimi konusunda kaliteli ve garantili ürünleri kullanan SM Teknik, cihazlarınızda yapılan işlemler sonrasında Yedek Parça hususunda yaşanan olumsuzluklardan dolayı müşteri mağduriyetinin önüne geçmek ve yapılan işlemler hakkında bilgi sahibi olunabilmesi için CİHAZ TAKİP sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde tamir, bakım, onarım ve yedek parça değişimi için atölyemize gelen cihazlarınız Seri Numarası ve Model gibi kayıt numaraları ile sistemimize kaydedilerek yapılan işlemler ve değişimler hakkında istendiği zaman bilgi sahibi olunmasını sağlamaktadır.

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven