Teknik Servis
/
YILDIRIM

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi Çalışkan Kardeşler firması, Bursa’da Beyaz Eşya Tamiri, Teknik Servis, Yedek Parça ve Beyaz Eşya Tamir Ustası konularında hizmet vermektedir.

Bursa Beyaz Eşya Servisleri hakkında yapılan araştırmalarda tecrübesi ve kaliteli hizmeti ile öne çıkan CK Teknik firmamız sektörde 30 yıldan uzun süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörde edinmiş olduğu tecrübesi ile müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapan Bursa Beyaz Eşya Tamircisi işletmemiz alanında uzman Teknik Servis personeli ile cihazlarınızdaki sorunları kısa sürede gidermektedir. Bozulan ya da servis ihtiyacı duyan beyaz eşya cihazlarınız için Teknik Servis hizmeti alabileceğiniz Bursa Beyaz Eşya Servisi işletmemiz cihazlarınızda meydana gelen; Arıza, Tespit, Bakım, Onarım, Yedek Parça Değişimi işlemlerini garantili olarak gidermektedir.

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa’da şehir merkezinde ve diğer ilçelerde Gezici Teknik Servis araçları ile haftanın belirli günlerinde hizmet sunan CK Teknik Servis firmamız her marka cihazlarınızın sorunlarını mümkün olan kısa sürede yaparak çalışır duruma getirmektedir. Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, Gürsu, Kestel ilçesi ve mahallelerinde yaşayanların ihtiyaç duyduğu Bursa Beyaz Eşya Servisi ihtiyaçlarına tecrübeli personeli ile cevap veren firmamıza iletişim bilgilerinden günün her saatinde ulaşarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi ihtiyacı olanlar tarafından ilk tercih edilen güvenilir Beyaz Eşya Tamircisi CK Teknik firmamız cihazlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için en iyi hizmeti alabileceğiniz Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak Tavsiye edilmekte ve faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Beyaz Eşya Tamircisi ve Beyaz Eşya Tamir Ustası için sektördeki saygınlığı ile en fazla referansa sahip olan ve bu konudaki çalışmalarını sürdüren firmamızdan hizmet almadıysanız kaliteli hizmetimizden yararlanmamışsınız demektir.

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven