Devlet Hastaneleri
/
NİLÜFER

Bursa Şehir Hastanesi
bursa, bursa şehir hastanesi, randevu, randevu alma, telefonu, numarası, doktorları, doktor listesi, acil servisi, doktor çalışma listesi, iletişim, iletişim numarası, otobüs, nerede, metro, başhekim, eczane, ulaşım, harita

Bursa Şehir Hastanesi; Türkiye’nin en büyük 5. şehir hastanesi olarak Nilüfer ilçesi Doğanköy Mahallesi’nde 745.500 metrekare alan üzerine inşaa edilmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği modeliyle gerçekleştiren 2019 yılında tamamlanarak 16 Temmuz 2019 tarihinde hizmete girmiştir.

Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde 403 poliklinik, 49 ameliyathane ve 217 yataklı çocuk ve yetişkin yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Bursa Şehir Hastanesi’nde 1.355 yatak kapasiteli 3 farklı hastaneyi kapsayan proje bünyesinde, 1.055 yatak kapasiteli Ana Hastane, 200 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile 100 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi yer alırken, Ana hastane, ortak bir çekirdek yapı etrafına kurulan 4 adet bloktan oluşmakta ve bünyesinde aşağıdaki birimler yer almaktadır.

283 yatak kapasiteli Genel Hastane
271 yatak kapasiteli Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi
250 yatak kapasiteli Onkoloji Hastanesi
251 yatak kapasiteli Kadın Doğum ve Çocuk, Genel ve Psikiyatri Hastanesi

Bursa Şehir Hastanesi, Randevu Alma, İletişim, İletişim Numarası, Telefonu, Nerede, Doktorları, Otobüs Seferleri, Başhekim, Ulaşım, Yol Tarifi, Adresi, Harita, Kaç Yataklı ve benzeri bilgileri bulabileceğiniz yazımızda, Bursa Şhir Hastanesi hakkında bütün merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Randevu Alma

Bursa Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bursa Şehir Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Bursa Şehir Hastanesi Hasta Rapor Sonuçları

Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir ?

Bursa Şehir Hastanesi’ne Hangi Otobüs Gider ?

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven