Döner
/
NİLÜFER

Demir Amca Döner
demir amca, demir amca döner, döner, tavuk döner, et döner, demir amca telefonu, demir amca paket servis, demir amca sipariş, demir amca döner nerededir, demir amca telefonu, demir amca numarası

Bursa’nın lezzetlerinden olan Döner’e yeni bir soluk getiren Demir Amca’nın lezzet dünyası yolculuğu 1954 senesinde İskender Kebap’la tanışmasıyla başlıyor.

1954 senesinde Rumelin’den Bursa’ya uzanan göç yolculuğunda Bursa’ya yerleşen Demir Amca için yeni başlangıçların ilk adımı İskender Kebap oldu.Genç yaşta tanıştığı ve burada geçen uzun yılların birikimi ile bugün bütün Buesa’nın bildiği “DEMİR AMCA DÖNER” altıparmak semtinde faaliyete geçti. Kısa zamanda ünlenen Demir Amca Döner Bursa’da Validen Emniyet Müdürüne, sanayiciden, sporcuya, sanatçılardan, öğrencilere kadar, geniş bir kitlenin uğrak yeri oldu.

Sonraki senelerde Bursa’nın yeni yerleşim bölgeleri olan Nilüfer’de iki şube daha açtı. Zira öğrencilik dönemlerinde Demir Amca’nın dönerini yiyenler, büyüdü, iş sahibi oldu ve evlendi. O eski müşterilerin bir bölümü Nilüfer’de ikamet etmeye başladı. Ve nihayetinde, müşterilerinin ricasını kıramayan Demir Amca FSM ve Özlücede şubelerini açtı.

Neden Demir Amca?

Demir Amcan’nın dönerinin bu derece rağbet görmesinin sebepleri birden fazla.

İlk sebep elbette lezzet. Peki bu lezzetin sırrı ne?

Öncelikle Demir Amca’nın bu sanatı öğrendiği yer, İskender Kebapçısı. Ama her İskender’de çalışan böylesi lezzetli döner yapabilir mi? Cevap, Elbette hayır.

İşte Burada devreye Demir Amca’nın kendisi giriyor. Demir Amca ilk önce işini seviyor ve işine aşık. Bunun için de malzemenin en kalitelisini kullanıyor.

Kaliteli malzeme, ustalıkla birleşince ortaya bu ürünler çıkıyor. Yeterli mi? Değil. Ürünün servisi, hizmet, güleryüz,samimiyet. Bütün bunlar yanyana gelince yıllardır alışkanlık yapan lezzet “DEMİR AMCA DÖNER”ortaya çıkıyor.

Demir Amca Fast Food mu?

Eğer döneri Demir Amca’da yiyorsanız asla. Zira Demir Amca’nın döneri sadece doymak için değil, demaklarında lezzet buluşması arayanlar için. Döner malzemesinin seçiminden, hazırlanması ve sunumuna kadar tam anlamı ile bir ustalık var. Çarşılarda, caddelerde, ucuzun ucuzu dönerler görüyorsanız durun ve düşünün. “Neden bu denli ucuz” kalite olmayışından. Gıdada ucuzluk tercih sebebiolamaz, olmamalı. Bugün ucuz dediğiniz gıdalar, karşınıza hastalık olarak maddi ve manevi bedel olarak muhakkak çıkacaktır. Ve bir kez daha düşünün sizin ve daha önenlisi çocuklarınızın sağlığı ne kadar ucuz.

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven