Eğitim Kurumları
/
NİLÜFER

Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Bursa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Erkoç, Psikoteknik Kursu katılımı ve Psikoteknik Belgesi için tercih edebileceğiniz firmadır.

Bursa Psikoteknik Merkezleri içerisinde tecrübesi ile adından söz ettiren Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Bursa’da bir çok işletme ve kurumsal firma ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Türkiye’nin en büyük illerinden olan ve sürekli olarak aldığı göç sebebi ile her geçen gün kalabalıklaşan Bursa’da ulaşım konusu en önemli unsurlardandır.

Şehirde ulaşım için kullanılan Metro, Tramvay, Otobüs gibi bir çok toplu taşıma aracı bulunmakla birlikte Taksi, Midibüs, Dolmuş Taksi ve benzeri olanaklarda mevcuttur. Bu araçları kullanan şoförler (Ticari Araç Sürücüleri) için gerekli olan Psikoteknik Belgesi konusunda hizmet sunan Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi şehirde bir çok kurum ve kuruluşa Bursa Psikoteknik Belgesi konusunda çözümler üretmektedir.

Bursa Psikoteknik Belgesi Veren Yerler hakkında yapılan araştırmalarda karşılaşacağınız popüler Psikoteknik Merkezleri arasında deneyimli Psikolog eğitmenleri ve tecrübesi ile öne çıkan Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ihtiyacınız olan Psikoteknik Raporu için gereken tüm işlem ve eğitimleri sağlamaktadır. Şehrin önde gelen bir çok işletmesi ile çözüm ortaklığı yapan ve sürücülerin ihtiyacı olan Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarını karşılayan Bursa Psikoteknik Kursu olarak bilinen ve sektördeki tecrübesi ile de göz dolduran Erkoç Psikoteknik Değerlendirme Merkezi işletmesi Bursa En İyi Psikoteknik Merkezi dendiğinde ilk akla gelen firmadır.

Şoförlük mesleğini icra ediyorsanız ve Psikoteknik Raporu almak istiyorsanız Bursa’da deneyimli kadrosu ve uygun fiyatları ile size yardımcı olacak Sağlık Bakanlığı Onaylı Psikoteknik Belgesi alabileceğiniz firmaların başında gelen ve şehirde en fazla referansa sahip olan Bursa Psikoteknik Raporu hazırlayan şirketimize ulaşarak en kısa sürede Psikoteknik Belgesi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bursa ve çevresinde en fazla Psikoteknik Raporu Veren Kurs olarak bilinen ve Kursiyer pörtföyünü her geçen gün arttıran Erkoç Psikoteknik Merkezi günün her saatinde hizmetinizdedir.

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven