Çelik Kasa
/
YILDIRIM

KLAS SAFE Çelik Kasa

Bursa Çelik Kasa Firmaları arasında öne çıkan firma, güvenilir Çelik Kasa ürünlerini imal edip Çelik Kasa Fiyatları içinde en uygun ücretleri sunmaktadır.

Bursa Çelik Kasa Üreticisi KLAS SAFE, Bursa’da Çelik Para Kasaları İmalatı, Servisi, Tamir, Bakım ve Onarım konularında en iyi hizmeti alabileceğiniz firmadır. Çelik Kasa üretimini 1979 yılından itibaren sürdüren KLAS SAFE, ürünlerinde daima en iyi malzemeleri kullanmakla birlikte, üretmini gerçekleştirmiş olduğu Çelik Para Kasası modellerinde güvenliği daima en ön planda tutmaktadEvır.

Ev Tipi, Ofis Tipi, Otel Tipi, Fabrika Tipi, Kuyumcu Tipi, Asansörlü Çelik Kasa, Asansörlü Vitrin Kasa, Kuyumcu Tipi Çelik Kasa, İmalat, Satış, Servis, Montaj, Tamiri, Bakımı, Onarımı, Çelik Kasa Taşıma, Unutulan Çelik Kasa Şifresi Açma ve her türlü ihtiyaçlarınız için Bursa Çelik Kasa firması KLAS SAFE size en iyi ve kaliteli hizmeti sunacaktır.

Sektörde edindiği tecrübe ile uygun fiyat politikasını birleştirerek kaliteli Çelik Kasa ürünlerinin imalat ve satışını gerçekleştiren Bursa Çelik Kasa firması Klas Safe ürünlerinin tamamını garantili olarak üretmektedir. Günümüz teknolojisini kullanarak Manuel Kilit, Dijital Kilit, Parmak İzi gibi güvenlik aşamalarını uygulayan firma müşterilerine Çilingir, Taşıma, Tamir, Bakım, Servis hizmeti de sunmaktadır.

Daha Fazla
24 hours
24 Saat Açık
Airport
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Araba
Asansör
ATM
Banka
Banking
Basement
Bilgisayar
Bodrum Kat
Breakfast
Bus Station
Cart
Cenlı Destek
computer
Convenienc
Delivery
Duş
Eczane
Elevator
Engelli Rampası
Escalator
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Oteller
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
parking
Pool
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Sofa
Soft Drinks
Subway
take out
Taksi
Teslimat
Texi
TV
TV set
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven