Kahvaltı
/
KESTEL

Muhtarın Yeri
mutarın yeri, kazancı, bursa, ızgara, kahvaltı, köfte

Yaklaşık 20 yıl önce bir çınar ağacının dallarının altında kurduğumuz küçük bir kulübede yeşerdi tüm hayallerimiz…

Biz o yıllarda günde sadece 50 bardak ay satarak başladık bu başarılarla dolu serüvene… Hatta bir gün bu küçük dükkanımıza aynı anda 18 misafirimiz çay içmeye gelmişti. gelin görün ki bizim elimizde 14 adet çay bardağı vardı. Bizde ne yapalım? Bu 14 bardak ile ilk olarak 14 kişiye çay verdik. Çaylarını ilk bitiren 4 misafirimizin çay boşlarını topladık , yıkadık ve tekrar çay doldurup diğer kalan 4 misafirimize çay verdik.

Köyümüzde ve eski İnegöl Bursa yolu üzerinde o güne dek bir işletme açılmamıştı. Biz burada ilk olarak bu boşluğu doldurmak için çay, tost, çerez ve bisküvi… gibi ürünler satarak hizmetinize girdik. Bu nedenle de köyümüzün ve üzerinde bulunduğumuz yolun ilk işletmesiyiz.

Zamanla sucuklu yumurta ve melemen yapmaya başladık. Ve bu arada 2000 yılında bu kulübemizin hemen arkasında 2018 yılına kadar hizmet edeceğimiz 110 m2’lik (o zamanki hali ile) yeni yerimize taşındık. ve ilk köftemizi de bu yılda yapıp bu yılda servis ettik.

2002 yılında bu yeni dükkanımızda ilk kahvaltı servisimize başladık. Zamanla kendimizi geliştirip her yıl kalitemize yeni standartlar ekleyerek 2018 yılı mayıs ayına kadar bu dükkanımızda çalıştık.

Tüm yasal izinlerini alıp 2017 yılı Temmuz ayında inşaatına başladığımız yeni tesisimizde 10 ay sonra Mayıs 2018 yılında hizmet vermeye başladık. Bu yeni yerimizde 60 personelimiz ile köy kahvaltısı ve ızgara çeşitleri alanında günde 1500 misafiri ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

25 yıl önce Yakup Fidan tarafından kurulup bugün çocukları Ömer Faruk Fidan ve Furkan Fidan tarafından yönetilen bir aile şirketiyiz.

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven