Fidancılık
/
KESTEL

NARLIDERE Tarım – Meyve, Sebze, Fidan Yetiştiriciliği
fidan, armut, elma, ayva, şeftali, nektarin, kayısı, ceviz, erik, kiraz

NARLIDERE Tarım, BURSA Kestel ilçesi Narlıdere Köyü kırsalında Meyve, Sebze, Fidan Yetiştiriciliği ve Satışı yapmaktadır.

Meyve, Sebze, Fidan Yetiştiriciliği’ni 42 Yıllık Tecrübe ve Birikimimizle Birleştirdik. Elde Ettiğimiz Bilgiler Doğrultusunda Kaliteli Ürünler Yetiştiriyoruz. Marmara Bölgesi Bursa ilinde verimli tarım arazilerinde meyve sebze üretimi yapan ve ürünlerini doğal ortamlarında toprak gereksinimlerini analiz edip ihtiyaç duyulan gübre ve diğer istekleri için gerekli çalışmaları yapan Narlıdere Tarım daima en doğal ve lezzetli ürünleri yetiştirmektedir.

Marmara Bölgesi’nin en verimli tarım arazilerinin yer aldığı Bursa’da Armut, Şeftali, Elma, Ayva, Erik, Kiraz, Vişne, Kayısı, Ceviz, Kestane, Domates, Biber, Patlıcan, Roka, Tere, Ispanak, Maydonuz, Dereotu, Kereviz, Brokoli, Brüksel Lahanası, Enginar, Kabak, Kara Lahana, Beyaz Lahana, Süt Mısır ve daha bir çok meyve sebze çeşidini doğal olarak yetiştiren Narlıdere Tarım işletmemiz tarım arazilerinin toprak analizleri ve gereksinimlerini periyodik olarak kontrol etmekte, gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven