Aquaparklar
/
NİLÜFER

Podyum Aquapark
podyum aquapark, bursa, bursa aquapark

Bursa Podyum Aquapark Fiyat Listesi, Podyum Aquapark Giriş Fiyatları, Podyum Aquapark Çalışma Saatleri, Podyum Aquapark Nasıl Gidilir ? Podyum Aquapark Nerede ? ve benzeri sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Bursa Podyum Aquapark; sıcak yaz aylarında keyifli dakikalar geçirmeniz için 15.000 m2’lik alanda Bursa’nın en büyük su parkı ve yüzme havuzuna sahip olarak inşaa edilmiştir. Podyum Aquapark’ta en büyüğü 1800 m2 olan ve bünyesinde 4 adet havuz bulundururken, yüzmenin yanı sıra tüm gün çeşitli animasyonlarla ziyaretçilerine güzel vakit geçirebileceği anlar yaratmaktadır.

Bunlara ek olarak heyecan ve macerayı sınırsız kılan kaydıraklarıyla ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmak için elinden geleni yapan Podyum Aquapark, kapsamlı eğlence anlayışıyla ilklere imza atmaktadır. Podyum Aquapark havuz voleybol, beach voleybol, beach futbol, ayak tenisi, pilates, aqua jimnastik, aerobik, aqua disco, step gibi çeşitli aktivitelerle de ziyaretçilerine kaliteli zaman geçirmeleri için imkan sağlamaktadır.

Çocuklarınız, Podyum Aquapark Çocuk Klübünde spor ve eğlenceyi bir arada bulunduran oyunlar da çocuklara ayrılmış olan özel alanda çocuklarınızda güneşin ve eğlencenin tadını çıkartabilirler.

Ayrıca Podyum Aquapark ziyaretçilerinin ihtiyaç duyabileceği fast food, pool bar ve lounge bar’da oluşan 3 farklı alanda lezzet seçenekleri de sunmaktadır.

Podyum Aquapark Giriş Fiyatları 2019 Şu Şekildedir;

Hafta içi ve Cumartesi
0 – 4 yaş ücretsiz
Çocuk (5-12 yaş): 55 TL
Yetişkin: 65 TL

Pazar
0 – 4 yaş ücretsiz
Çocuk (5-12 yaş): 75 TL
Yetişkin: 85 TL

Podyum Aquapark Giriş Fiyatları 2020 Şu Şekildedir;

Daha Fazla
24 Saat Açık
Alkollü İçecekler
Alkolsüz İçecekler
Ambulans
Asansör
ATM
Banka
Bilgisayar
Bodrum Kat
Canlı Destek
Duş
Eczane
Engelli Rampası
Hastane
Hava Alanı
Hava Durumu
Havuz
Kahvaltı
Kanepe
Karaoke
Kolaylık
Kredi Kartı
Mescid
Metro
Online Hizmet
Otel
Otobüs
Otopark
Özel Güvenlik
POPÜLER
Sağlık Ocağı
Taksi
Teslimat
TV
WC
Wifi
Yeme İçme
Yerinde Hizmet
Yürüyen Merdiven